Çağrı Merkezi :

0 531 898 90 51

Bize Yazın :

bilgi@piskinelmakina.com

Firma Profili

PİŞKİNEL MAKİNA; Hayvancılık makina ve ekipmanlarının imalat pazarlaması ile makina ve ekipmaların montaj ve kurulumu alanında faaliyet göstermektedir.

Uzun seneler süren üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Ülkemizde gelişen, modern hayvancılık işletmelerine geçiş sürecinde, hayvancılık alanında mekanizasyon çalışmalarına katkı sağlayarak, müşteri beklentilerine uygun çözüm ve hizmet üreterek, verimliliği artıracak olan ürünü, en uygun koşullarda siz değerli hayvancılarımıza sunmaktır.

İmalat Halkamızın İçinde;

Yem karma makinası, yem ezme makinası, yem kırma makinası, katı gübre dağıtma römorku, gübre sıyırıcı, hayvan kafa kitleme, padok, hayvan yürüme yolu ile hayvancılık ekipmanları yer almaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Tüm değerler zinciri boyunca, esnek ve verimli iş akışı ile yetkili ve güvenilir bir iş ortağı olarak uzun vadeli mükemmel bir üne sahip güçlü ve rekabetçi ürün yelpazesi sunmak.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının sağlanmasında süreklilik, güvenirlilik ve güven garantisi sunmak, firma ismimizin aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.

  • 0 531 898 90 51
  • bilgi@piskinelmakina.com
  • Fevzi Çakmak Mah. 10776 Sokak B- Blok No:1/E Karatay - KONYA